Free home delivery from 69€
You're only missing
69 €| Total items | 0,00 € |
|---|---|
| Delivery | Calculated in the next step |
| Total | 0,00 €* |
Log in to access your wishlist
| Screen | LCD 32" |
|---|---|
| Internal memory | 32Gb |
| External memory | SD card up to 64 GB (not included) |
| Alimentation | Sector (EU and UK) |
| Compatibility | iOS / Android |
| Auflösung | 1920*1080 |
| Photo display | Yes (Jpeg and png formats) |
| Video display | Yes (MP4, 3GP) |
| Transition effects | Yes |
| Clock | Yes |
| Dimensions | 73,63 x 43,27 x 3,2 cm |
| Weight | 8,32 Kg |
| Content | 1 cadre photo digital, 1 adaptateur, 2 cadres bois interchangeables, 1 support mural, 1 manuel d'utilisation |
| Wi-Fi | Yes |
| Weather | Yes |
| On/off programmable | Yes |
| Ports | Black : USB Type C, USB 2.0, DC, Micro SD / Wood : Mini USB 2.0, SD card slot, 3.5 jack |
Connected Digital Photo Frame Realiview APF3200WIFI
32'' Screen | Interchangeable frames | Frameo App
Connected Digital Photo Frame Realiview APF3200WIFI
32'' Screen | Interchangeable frames | Frameo App
Your memories take on a whole new dimension.
The AgfaPhoto Realiview APF3200WIFI pushes the boundaries of digital photo frames with its giant 32-inch touchscreen LCD display.
A true decorative centerpiece, it delivers a spectacular painting-like effect, ideal for enhancing large spaces.
Connected via WIFI using the Frameo app, it allows instant sharing of photos and videos from a smartphone.
Supplied with two interchangeable wooden frames (natural and black), it blends perfectly with your interior.
Featuring 32 GB of internal memory, compatible with memory cards up to 64 GB, and designed primarily for wall mounting, the APF3200 WIFI is the premium solution for showcasing your most beautiful memories.
SD Card included


![]()