Darmowa dostawa do domu od 69€
Brakuje Ci tylko
69 €| Liczba produktów | 0,00 € |
|---|---|
| Dostawa | Obliczona w następnym kroku |
| Łączna suma | 0,00 €* |
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do swojej listy życzeń
| Ekran | Wysokiej rozdzielczości 10'' LCD |
|---|---|
| Wykrywanie ruchu | Nie |
| Pamięć wewnętrzna | Nie |
| Pamięć zewnętrzna | Karta Micro SD do 32 GB (brak w zestawie) |
| Zasilanie | Sektor (UE i Wielka Brytania) |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 |
| Wyświetlanie zdjęć | Tak (formaty JPEG i png) |
| Wyświetlanie wideo | Tak (audio / wideo) |
| Efekty przejścia | Tak |
| Kalendarz | Oui |
| Zegar | Tak |
| Wymiary | 264 x 182 x 24 mm |
| Waga | 505g |
| Zawartość | 1 ramka na zdjęcia, 1 przewód zasilający UE i UK, 1 pilot zdalnego sterowania, 1 instrukcja obsługi |
| Pogoda | Non |
| Programowalne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Wi-Fi | Non |
Cyfrowa ramka na zdjęcia Realiview APF1000
Ekran 10'' | Funkcja zegara i kalendarza
Cyfrowa ramka na zdjęcia Realiview APF1000
Ekran 10'' | Funkcja zegara i kalendarza
Przeżywaj swoje ulubione wspomnienia każdego dnia
Nasza ramka fotograficzna Realiview APF1000 pozwala Ci przeżywać ulubione wspomnienia, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, czy filmy.
Dzięki 10-calowemu ekranowi cyfrowa ramka fotograficzna AgfaPhoto łączy uderzający design z możliwością cieszenia się wszystkimi tymi wyjątkowymi momentami w Twoim życiu! Zawiera również funkcje kalendarza i zegara dla większej wygody.
Karta SD nie jest dołączona
![]()
![]()
![]()
Galeria zdjęć 2.0.
Jedna ramka na wszystkie Twoje zdjęcia. Zobacz, jak ta 10-calowa ramka HD z funkcjami zegara i kalendarza elegancko wpasowuje się w dom, upiększając codzienność.